Naar inhoud

Winkelmandje

Je winkelmandje is leeg

Artikel: Brandstore Coco & Sebas Den Bosch nu open!

Brandstore Coco & Sebas Den Bosch nu open!

Vrijdag 29 november is de Brandstore van Coco & Sebas aan de Vughterstraat 2 in het centrum van 's-Hertogenbosch officieel geopend!

Vanaf nu kan 's-Hertogenbosch kennis maken met dé makers van stijlvolle chocoladecadeau's en overheerlijke verwenmomentjes. Alles ambachtelijk door ons team van patissiers gemaakt met de allerbeste en bovendien duurzame chocolade. Bonbons die smaken als puur geluk. handgeschepte pindarotsjes, heerlijke breekchocolade en Repen én minibites verpakt als verleiding die je niet kunt weerstaan. Steeds weer prachtige verrassende cadeauchocolade, stijlvol verpakt, een geluksmomentje voor de ontvanger verzekert.

Daarnaast serveren we aan onze koffiebar bijzondere koffie van Giraffe Coffee Roasters en een unieke selectie vruchtendranken van Alain Milliat met daarbij uiteraard heerlijke bonbons en chocolade. De koffie kan ook als take-away on the go meegenomen worden.

In de winkel kan alles gezien, geproefd en beleefd worden; ons team kijkt uit naar uw bezoek!

 

Read more

Opening Brandstore Delft

Vrijdag 27 november is onze Brandstore aan de Jacob Gerritstraat 26 in Delft feestelijk geopend! In onze Brandstore's zijn niet alleen de producten uit ons gevarieerde assortiment verwen- en cadeau...

Meer informatie

Nieuwe brandstore Coco & Sebas geopend in Amsterdam

Je bent welkom in onze nieuwe brandstore in Amsterdam! De lekkerste chocolade cadeautjes van Amsterdam vind je vanaf nu bij Coco & Sebas aan de Kalverstraat 34. Eerder kon je al terecht in onze...

Meer informatie